Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om SK Iron

Följ

SK Iron

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
SK Iron
Välj lag/grupp

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Bälinge IF F11/12 (borta) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Tierps IF F14/15 (borta) F-14


      14:00
    • 10:00

      Märsta IK Gul (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Hagby IK (borta) P-15


      13:00
    • 11:30

      SK Wigör P12/13 Blå (borta) P-13


      13:30
    • 11:30

      Danmarks IF (hemma) F-14


      15:30
    • 12:00

      Unik FK Röd (borta) P-12


      14:00
    • 13:00

      Österlövsta FF 2 (borta) Herrlaget


      15:00
    • 14:00

      Östhammars SK (hemma) A-lag Damer Ftb


      16:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Kioskpass F-13


      18:30
    • 09:00

      Poolspel i Björklinge F-15


      14:00
    • 10:00

      IFK Uppsala Blå (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis Flickor


      11:00
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 11:00

      Karlholms GOIF (hemma) P-11


      12:00
    • 12:00

      Östhammars SK (borta) F-12


      14:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK F12 Svart (hemma) F-12


      15:00
    • 13:30

      Sigtuna IF FK/SigtunaMärsta United FK (borta) F-10/11


      15:30
    • 13:45

      Danmarks IF Röd (borta) P-13


      15:45
    • 14:30

      Tierps IF F-2013 (hemma) F-13


      16:30
    • 16:00

      Strömsbergs IF (hemma) Herrjunior


      18:00
    • 16:00

      Vaksala SK Svart 2 (hemma) P-12


      18:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Bälinge IF röd (hemma) P-12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 19:00

      Gymträning Damlaget Gym


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning F-13


      19:15
    • 17:30

      Träning Team 11


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:15
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 17:45

      Träning F-15


      19:00
    • 17:45

      Träning F-10/11


      18:30
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 18:00

      Gymträning J18 Gym


      19:00
    • 18:00

      Off ice träning Team 13


      19:00
    • 18:30

      Håbo FF F10 (hemma) F-10/11


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer Ish


      20:00
  • 6Tor
    • 11:00

      BKV Norrtälje (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Sunnersta AIF F2012 Svart (hemma) F-12


      13:00
    • 11:30

      Upsala IF Fotboll UIF F10 (borta) F-10/11


      13:30
    • 16:15

      Storvreta IK P12 gul, Knatteligan P8 2020 (borta) P-12


      18:15
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 7Fre
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
  • 8Lör
    • 07:00

      Intressekoll UNT-Cupen P-14


      08:00
    • 08:00

      UNT-Cupen 2024 P-14


      18:00
    • 08:40

      Storvreta IK (borta) P-15


      14:00
    • 10:00

      Vaksala SK (hemma) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Vaksala SK Gul (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Intresseanmälan till UNT-Cupen F-15


      11:00
    • 11:20

      Storvreta (hemma) F-15


      15:20
    • 12:00

      Storvreta IK (borta) P-15


      15:00
    • 13:00

      Upsala IF Fotboll U15 (hemma) Herrjunior


      15:00
    • 13:00

      Harg-Östhammar FF 2 (borta) Herrlaget


      15:00
    • 13:00

      IF VP Uppsala ORANGE (borta) F-12


      15:00
    • 13:30

      Ullfors IK (hemma) F-14


      15:30
  • 9Sön
    • 08:00

      UNT-Cupen 2024 P-14


      18:00
    • 08:40

      Storvreta IK (borta) P-15


      12:45
    • 09:15

      Sammandrag Skuttunge P-16


      13:10
    • 09:20

      Storvreta IK (borta) P-15


      12:00
    • 10:00

      Bälinge IF F11/12 (hemma) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Bälinge IF Svart (borta) F-13


      12:00
    • 10:00

      Poolspel söndag 9/6 F-16


      15:00
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis Flickor


      11:00
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 12:00

      Storvreta (hemma) F-15


      15:00
    • 14:30

      Sunnersta AIF Svart (hemma) F-13


      16:30
    • 15:00

      Gottsunda FC (borta) Herrjunior


      17:00
    • 16:00

      Österlövsta FF (borta) F-12


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag Damer Ftb


      18:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      IFK Uppsala Blå (hemma) P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 19:00

      Vaksala SK (borta) F-10/11


      21:00
    • 19:00

      Gymträning Damlaget Gym


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-13


      19:15
    • 17:45

      Träning F-10/11


      19:15
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 17:45

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Gymträning J18 Gym


      19:00
    • 18:00

      Knivsta IK F2014 (borta) F-14


      20:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Match mot Vreta P-13


      19:30
    • 18:15

      IK Fyris F12 Svart (hemma) F-12


      20:15
    • 18:15

      Döma Sk iron F12- Ik Fyris Domare Ftb


      19:15
    • 19:00

      Träning A-lag Damer Ftb


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer Ish


      20:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 15:00

      Falu sommarcup F-12


      00:00
    • 19:00

      Tobo/Örbyhus FF (hemma) Herrlaget


      21:00
    • 21:00

      Basta och öl efter matchen Herrlaget


      22:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Falu sommarcup F-12

    • 09:00

      Gimo IF FK F12-14 1 (hemma) F-13


      11:00
    • 09:00

      Döma Sk iron F13 Domare Ftb


      10:00
    • 09:30

      Östhammars SK (borta) F-14


      14:30
    • 09:30

      Träningsmatch mot UIF P-14


      11:30
    • 10:00

      Döma poolspel i skuttunge Domare Ftb


      14:00
    • 10:20

      Skuttunge SK (borta) P-15


      14:00
    • 11:00

      Österlövsta FF (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Östervåla IF (hemma) P-11


      12:00
    • 11:30

      Storvreta IK P14 blå (hemma) P-14


      13:30
    • 13:00

      Östervåla IF (hemma) Herrjunior


      15:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Falu sommarcup F-12


      16:00
    • 09:15

      IF VP Uppsala (borta) P-13


      11:15
    • 09:15

      Sammandrag Funbo P-16


      13:15
    • 09:50

      Storvreta IK (borta) P-15


      14:10
    • 10:00

      Danmarks IF (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollslekis Flickor


      11:00
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 13:00

      IF VP Uppsala Lag 4 (borta) P-14


      15:00
    • 14:00

      Match Mot GUSK P-13


      16:00
    • 14:15

      Storvreta IK F2013 blå (borta) F-13


      16:15
    • 16:00

      Unik FK (hemma) Herrjunior


      18:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 10:30

      Arbetspass fotbollsskolan Lunchservering F-13


      13:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 18:00

      Träning J18


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot Storvreta P-14


      19:00
    • 18:30

      Upsala IF Fotboll UIF F11 (hemma) F-10/11


      20:30
    • 19:00

      Gymträning Damlaget Gym


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 10:30

      Arbetspass fotbollsskolan Lunchservering F-13


      13:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:45
    • 19:00

      Träning Herrlaget


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Midsommarfirande Team 14


      18:00
    • 10:00

      Midsommarfirande P-14


      18:00
    • 10:30

      Arbetsfördelning Midsommardagen sälja biljetter och Ironprylar F-13


      13:30
    • 13:30

      Midsommarfirande Team 15


      17:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Utomhusstädning A-lag Damer Ftb


      12:00
    • 10:00

      Träning Herrlaget


      21:00
    • 13:00

      Kioskpass F-13


      15:30
    • 14:00

      IK Fyris Uppsala P13 (hemma) P-13


      16:00
    • 14:00

      IK Fyris F12 Vit (borta) F-12


      16:00
    • 14:00

      Döma Sk iron P13 Domare Ftb


      15:00
    • 17:00

      Vaksala SK Svart (hemma) P-10


      19:00
    • 19:00

      Vaksala SK (borta) Herrjunior


      21:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • Heldag

      Dalecarlia cup anmälan F-10/11

    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-10

    • Heldag

      Dalecarlia Cup F-10/11

    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrjunior


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrlaget


      20:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Dalecarlia cup anmälan F-10/11

    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-10

  • 29Lör
    • Heldag

      Dalecarlia cup anmälan F-10/11

    • Heldag

      Dalecarlia Cup P-10

  • 30Sön
    • 00:00

      Dalecarlia cup anmälan F-10/11


      18:00
    • 00:00

      Dalecarlia Cup P-10


      23:00
    • 09:00

      Vallon cupen F-13


      15:00
    • 09:00

      Valloncupen Iron Vit P-16


      15:00
    • 09:00

      Valloncupen Iron Blå P-16


      15:00